Program do zdalnego nauczania – najważniejsze informacje

Program do zdalnego nauczania – najważniejsze informacje

W dobie okresu popandemicznego, który przyniósł wyraźne zmiany w sposobie realizacji procesów  edukacyjnych, Polska Agencja Przedsiębiorczości opublikowała raport „Kompetencje cyfrowe i nauczanie zdalne w Unii Europejskiej”. Analiza ta ukazała, że narzędzia do zdalnego nauczania stały się integralną częścią edukacji, a ich rola nie ogranicza się jedynie do okresu społecznego dystansu. Podpowiadamy, dlaczego warto zainwestować w program do zdalnego nauczania.

Jakie funkcjonalności wyróżniają program Documaster Campus od Euroimpex?

W asortymencie firmy Euroimpex dostępne jest oprogramowanie Documaster Campus, które rewolucjonizuje sposób nauki zdalnej, hybrydowej oraz stacjonarnej. Na najważniejszych zalet platformy zalicza się m.in.:

Wieloetapowość cyklu edukacyjnego

Documaster Campus został zaprojektowany z myślą o całym cyklu edukacyjnym – od przedszkola po uczelnie wyższe i trzeci wiek. Narzędzie pozwala na prowadzenie zarówno tradycyjnych lekcji stacjonarnych, jak i zajęć w formie hybrydowej oraz całkowicie online.

Program do zdalnego nauczania (https://euroimpex.pl/narzedzia-do-zdalnego-nauczania/) od Euroimpex integruje się dodatkowo z pozostałymi urządzeniami edukacyjnymi – rozwiązanie to oznacza, że korzystający z platformy uczniowie i nauczyciele mogą wygodnie drukować, kopiować, skanować, a nawet korzystać z funkcji OCR, przekształcając papierowe dokumenty w ich edytowalną, cyfrową formę. Integracja z projektorami oraz innymi elektronicznymi pomocami naukowymi to kolejny krok w kierunku kompleksowego podejścia do edukacji.

Czytaj również  Czy warto studiować dziennie?

Bogactwo zasobów edukacyjnych w jednym miejscu

Repozytorium cyfrowych zasobów edukacyjnych to prawdziwy skarbiec wiedzy, skierowany zarówno dla uczniów, jak i samych nauczycieli. Znajdują się tam e-podręczniki, e-skrypty, e-booki, audiobooki, filmy edukacyjne, podcasty, kursy, a także materiały graficzne i multimedialne. Wszystkie materiały są dostosowane do poziomu kształcenia, co sprawia, że platforma jest elastyczna i odpowiednia dla różnych grup wiekowych i poziomów zaawansowania.

Wysoka jakość bezpieczeństwa danych

Marka Euroimpex dba także o bezpieczeństwo gromadzonych danych. Documaster Campus posiada certyfikat ISO/IEC 27001:2017-06, który gwarantuje, że wszystkie informacje są przechowywane i przetwarzane zgodnie z najwyższymi standardami bezpieczeństwa – to istotne zarówno dla pracowników dydaktycznych, jak i dla korzystających z platformy uczniów, rodziców czy studentów.

Zdobądź program do zdalnego nauczania z dofinansowania z Funduszy Europejskich oraz dotacji krajowych

Zastanawiasz się nad wdrożeniem oprogramowania dla oświaty? Zakup Documaster Campus może być wsparty dotacjami z regionalnych programów operacyjnych (Funduszy Europejskich) oraz dotacji krajowych. Odwiedź stronę internetową euroimpex.pl, aby poznać więcej szczegółów – nie wahaj się również skontaktować z ekspertami marki Euroimpex, którzy z pewnością odpowiedzą na wszystkie nurtujące Cię pytania.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *